Ubezpiecz swoją podróż. To proste.

Travel Sport

Śmiało ruszaj w świat z ubezpieczeniem Travel Sport już od 2,5 zł dziennie i ciesz się aktywnym wypoczynkiem.

  • Pokrycie kosztów leczenia
  • Koszty ratownictwa do 5 000 EUR
  • Transport do szpitala lub placówki medycznej
  • Wypłata odszkodowania po wypadku
  • Możliwość ubezpieczenia OC sportowego
  • Możliwość ubezpieczenia sprzętu sportowego

Warianty

Sport Small Sport Medium Sport Large Sport XLarge
Podróż bez stresu
Koszty leczenia i assistance ? 10 000 EUR 20 000 EUR 30 000 EUR 50 000 EUR
Koszty ratownictwa
Transport do placówki medycznej
Leczenie stomatologiczne
Transport osób bliskich -
Opóźnienie lotu -
NNW ? 2 000 EUR 2 000 EUR 4 000 EUR 4 000 EUR
Ubezpieczenie bagażu ? 200 EUR 200 EUR 400 EUR 400 EUR
Opóźnienie bagażu -
OC ? - - 50 000 EUR 50 000 EUR
Sprzęt sportowy (opcja) ? 700 EUR 700 EUR 700 EUR 700 EUR
OC sportowe (opcja) ? - - 10 000 EUR 10 000 EUR
Ogólne warunki ubezpieczenia
Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

Opcje dodatkowe

Sprzęt sportowy związany z dyscypliną sportu, którą Ubezpieczony będzie uprawiał podczas podróży zagranicznej. Za sprzęt sportowy uważa się: narty do uprawiania wszelkich odmian narciarstwa z butami, deskę do uprawiania snowboardu i wszystkich jego odmian z butami, deskę do uprawiania surfingu i wszystkich jego odmian wraz z żaglem (windsurfing) lub latawcem (kitesurfing), rower oraz specjalistyczny sprzęt używany do nurkowania wraz z ekwipunkiem. Odpowiedzialność cywilna za szkody osobowe (spowodowanie śmierci, uszkodzenie ciała lub rozstrój zdrowia) lub rzeczowe (uszkodzenie lub zniszczenie mienia), wyrządzone czynem niedozwolonym osobom trzecim w trakcie uprawiania sportów za granicą.

Jazda konna, polo, myślistwo, nurkowanie z aparatem powietrznym, rafting lub inne sporty wodne uprawiane na rzekach górskich, wspinaczka wysokogórska, skalna, skałkowa, sztuki walki i wszelkiego rodzaju sporty obronne.

Sporty uprawiane regularnie i intensywnie, tzn. udział w treningach, zawodach i obozach kondycyjnych w ramach przynależności do klubów sportowych, a także czerpanie dochodu z uprawianej dyscypliny sportu, jak również uczestniczenie w wyprawach do miejsc charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami klimatycznymi lub przyrodniczymi albo w ekspedycjach.

Sporty, których uprawianie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności, odwagi i działania w warunkach dużego ryzyka. Są to: kolarstwo górskie, speleologia, skoki narciarskie, jazda po muldach, skoki akrobatyczne na nartach, heliskiing oraz sporty powietrzne takie jak skoki ze spadochronem, skoki z wysokich budynków lub skał, paralotniarstwo, szybownictwo, pilotowanie jakichkolwiek samolotów silnikowych.