Ubezpiecz swoją podróż. To proste.

Następstwa

nieszczęśliwych wypadków

Twoje ubezpieczenie w podróży krajowej

  • Wypłata odszkodowania po wypadku
  • Zwrot kosztów leczenia
  • Zwrot kosztów rehabilitacji
  • Assistance medyczny
  • Ubezpieczenia sprzętu sportowego
  • Koszty ratownictwa

Warianty

Xsmall Small Medium Large
NNW ? 10 000 PLN 20 000 PLN 30 000 PLN 50 000 PLN
Koszty leczenia i assistance ? 500 PLN 500 PLN 750 PLN 1 000 PLN
Koszty rehabilitacji ?
OC ? 100 000 PLN 100 000 PLN 100 000 PLN 100 000 PLN
Koszty ratownictwa (w wersji Sport) ?
Sprzęt sportowy (w wersji Sport) ? 3 000 PLN 3 000 PLN 3 000 PLN 3 000 PLN
Ogólne warunki ubezpieczenia
Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

Opcje dodatkowe

Uprawiane rekreacyjnie w warunkach letnich lub zimowych następujących sportów: narciarstwo, snowboard, surfing, windsurfing, kitesurfing,wyprawy górskimi szlakami, a także wszelkiego rodzaju zajęcia teambuildingowe (np. paintball).

Jazda konna, polo, myślistwo, nurkowanie z aparatem powietrznym, rafting lub inne sporty wodne uprawiane na rzekach górskich, wspinaczka wysokogórska, skalna, skałkowa, sztuki walki i wszelkiego rodzaju sporty obronne, jazda na quadach.

Sporty uprawiane regularnie i intensywnie, tzn. udział w treningach, zawodach i obozach kondycyjnych w ramach przynależności do klubów sportowych, a także czerpanie dochodu z uprawianej dyscypliny sportu, jak również uczestniczenie w wyprawach do miejsc charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami klimatycznymi lub przyrodniczymi albo w zorganizowanych wyprawach mających na celu zrealizowanie wytyczonych zadań o charakterze sportowym bądź naukowym.

Sporty, których uprawianie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności, odwagi i działania w warunkach dużego ryzyka. Są to: sporty powietrzne (takie jak skoki ze spadochronem, skoki z wysokich budynków lub skał, paralotniarstwo, szybownictwo, pilotowanie jakichkolwiek samolotów silnikowych) oraz kolarstwo górskie, speleologia, skoki narciarskie, jazda po muldach, skoki akrobatyczne na nartach, heliskiing.